Kemp techniky 2017 i s KRISTIÁNEM HYNKEM

Škarna 1.jpg

KEMP TECHNIKY CYKLOTRENINK 2017 s malou změnou : k Ondrovi  CINKOVI a Honzovi ŠKARNITZLOVI se přidá i Kristián HYNEK

Vážení přátelé cyklistiky a bajků především: domluvili jsme se t.č. s naším nejlepším maratonským MTB profesionálem Kristiánem Hynkem, že se i on zúčastní našeho kempu. A kdo zná Kristiána, tak ví, že patří do kategorie nejpříjemnějších a nejsympatičtějších cyklistů ! Takže pro všechny účastníky kempu je on další třešničkou na dortu po Ondrovi a Honzovi. S takovou sestavou excelentních profesionálů se už asi jen tak nesetkáte!

 Je nevyšší čas vám oznámit , že i letos jsme pro vás připravili tradiční podzimní kemp techniky, který jsme mnoho let pořádali v oblasti SUDET na pomezí Adršpašských a Broumovských skal. Letos jsme se rozhodli změnit lokalitu spíše z technických důvodů a myslím, že se nám povedlo sehnat  velmi známou oblast a na bajkovaní jako stvořenou a to KOKOŘÍNSKO !

A aby těch změn nebylo málo, tak jak by se vám líbilo, kdyby vašimi průvodci a lektory se na tyto dny stali dva skvělí bajkeři a fajn chlapi , kteří patří do světové špičky crosscountry a to ONDRA CINK(t.č. člen silničního WorldTour týmu Bahrain Merida Pro Cycling Team) a HONZA ŠKARNITZL?
Komu se poštěstí , že si bude moci za bajkovat s takovými cyklisty a ještě si s nimi popovídat a být účastníkem celovečerní debaty o cyklistice a dalších zajímavých tématech ? Poštěstí se těm, kteří na náš kemp dorazí.

 Termín konání kempu : 20.-22. říjen 2017

Zabezpečeno ubytování a celodenní stravování v penzionu Malba : http://www.penzionmalba.cz/index.html

Cena : 4500 Kč

V případě zájmu se přihlašte pomocí online formuláře.

 

 

Jan Hirt po Giro d'Italia na SUPERCYCLING.CZ a poděkování trenérovi MUDr.K. Martinkovi

image.jpeg

 

Dvanáctým místem na Giru překvapil Jan Hirt spoustu lidí a možná tak trochu i sám sebe. Hned při svém debutu na Grand Tour dokázal, že je schopen držet krok s nejlepšími světovými vrchaři a je velmi pravděpodobné, že letošní sezóna bude poslední v oranžovém dresu CCC Sprandi Polkowice. O nabídky z WorldTour teď nemá nouzi.

Jana Czeczinkarová ukončila pro vleklé zranění kolena cyklokrosovou sezónu

IMG_3928.JPG

 

Bohužel musíme oznámit nepříjemnou zprávu ohledně dalšího učinkování naší závodnice Jany Czeczinkarové v letošní sezóně cyklokrosu. U Jany po návratu z mistrovství Evropy ve Francii začaly problémy s kolenem a i přes celkem první pozitivní zprávy z vyšetření se stav nelepšil. Proto jsme se s Janou rozhodli, že letošní učinkování v cyklokrosu ukončíme.  Jednak z důvodu doléčení a především z pohledu  její nadále prioritní disciplíny Cross Country. Věřím, že v dalších letech Janča ještě vybojuje mnoho výborných výsledků i v cyklokrosu, ale nyní je pro nás nejdůležitější její zdravotní stav a možnost se připravit na další rok  závodění v kategorii U23 v XCO.

 

 

 


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 15.06.2017 aktuality a výsledky

  TRÉNINK BIKE VALACHY

  Tuto neděli ve Velkých Karlovicích vedl náš trenér Ondra Kobliha trénink pro naše svěřence, ale i pro širokou veřejnost, pro závodníky Valachy tour a samozřejmě i pro ty kteří mají rádi horská kola a chtějí se dozvědět něco nového.
   
  Na začátku vyjížďky trenéři závodníkům ukázali jak by mělo být kolo správně nastaveno, jak seřídit posed, jak hustit pneumatiky atd. Dále ukázali správnou techniku v těžkých sjezdech, náročných výjezdech, přeskakování nerovností, průjezdy zatáčkami. Rozebrali jsme jak správně rozložit tempo, jak doplňovat jídlo a pití během závodu. Bylo toho opravdu hodně :-) Během celé vyjížďky jsme zodpovídali věcné dotazy.
   
  Všem účastníkům ještě jednou děkujeme za velmi pozitivní ohlasy! :-) O dalších akcích budeme informovat na těchto stránkách a FB Cyklotreninku.com.
   
  Pojeď s námi příště i Ty!!
   
  Těšíme se na vás na dalších závodech a akcích Cyklotreninku.
 • 01.05.2017 aktuality a výsledky

  ROHÁLOVSKÁ 50

  Rohálovská 2.jpg

  Luxusní zaváděcí vozidlo, vrtulník, těžká blátivá trať, spousta nadšených a ochotných pořadatelů... Pořadatelé okolo Martin Koplík odvedli opět kus práce!! :-) Závod vyhrál systémem start cíl Honza Jobánek (Superior MTB Team). Naši svěřenci se blýskli také parádními výsledky!!! Nejlépe se vedlo Karlovi Sýkorovi (Česká Spořitelna Accolade), kterého proháněl trenér jeho Ondra Kobliha (kde lépe vidět a cepovat svěřence než přímo v akci?? :-) ) Karel bral v cíli fantastické 6. místo (1. junior) a sklidil ovoce za náročné tréninky. Obrovskou radost nám udělal 34. Pavel Miklík (7. Muži II) !!! Dále se umístili v kategoriích na hezkých pozicích: 
  16. M I. Tomáš Šidlík
  41. M I. Martin Pekař
  159. M I. Pavel Hájek (oba kluci udělali velkou radost své mamince a tchýni paní Pekařové, která dohlížela na kluky z vrtulníku :-D)
  Velkou pochvalu si zaslouží také Jana Bednaříková (Amenity Extremsport team), která vybojovala parádní 3. místo celkově a naznačila vzrůstající formu před Author Šela Maraton! Ihned za Jančou proťala cíl Radka Pospíšilová. 
  Všem našim závodníkům děkujeme za nasazení a úsměv v cíli :-) Všichni se posunuli výsledkovou listinou kupředu!!! (tedy kromě trenéra :-D :-D )
  Pokud chceš i TY vylepšit své výsledky, pocit ze závodění, či jen zvednout výkonnost na vyjížďkách s kamarády, PŘIDEJ SE K NÁM! :-)
  Přeji všem hodně zdaru, rychlé nohy a hodně sluníčka :-) 
  Vás trenér a kamarád Ondra Kobliha

 • 05.09.2016 aktuality a výsledky

  Kolo pro život Plzeň 2016

  IMG_3595.JPG

  Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

  Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

  Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

  Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!

  Všem děkujeme za výborné výkony.

 • 12.07.2016 aktuality a výsledky

  Rozhovor s Janem Hirtem

  Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači